مرکز آموزش و خدمات مهندسی کامپیوتر پارسه Computer Center

آموزشی و اطاع رسانی

تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی احمدی​نژاد

تکرار وعده یارانه ۲۵۰ هزارتومانی/ احمدی​نژاد: ما را با دست بسته در حوضی انداخته و می​گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور
دولت - رئیس جمهور که با حضور در یک گفت​وگوی زنده تلویزیونی از توان دولت برای پرداخت یارانه 250 هزارتومانی خبر داده بود، با نزدیک شدن به انتخابات چندین بار این موضوع را تکرار کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در فضایی که هر یک از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری رقمی را برای پرداخت یارانه در دولتشان اعلام می​کنند، نرخ اعلامی محمود احمدی نژاد از همه بالاتر است. چرا دیگران تنها وعده افزایش این یارانه را می​دهند و برخی همچون محسن رضایی از عدم پرداخت 6 ماهه یارانه 65 هزارتومانی و پرداخت با سود آن پس از این مدت سخن می گوید. محمد باهنر هم می گوید که با کاهش یک پنجم یارانه موجود می​تواند درمان را مجانی کند. اما رئیس دولت کنونی با شعار یارانه «250 هزارتومانی» از دیگران جلوتر است.
او که در چهارمین دوره سفرهای استانی هیات دولت به استان خوزستان سفر کرده گفت: می توان به جای 45هزار و 500 تومان یارانه نقدی کنونی، به هر ایرانی 250 هزار تومان یارانه پرداخت کرد!  اما عده ای با داد و بیداد می خواهند مانع از این موضوع شوند.?!
رئیس جمهور باز هم از این «عده» نامی نبرد و با بیان اینکه هدفمندی یارانه ها یعنی پول مردم در جیب مردم اضافه کرد: ما را در حوضی انداخته اند و دست ما را بسته اند؛ می گویند خودت بیرون بیا و کشور را نیز بیرون بیاور؛ اما می آیند و وزنه ای هم به پای ما می بندند. ما به هر روشی شده از حوض می خواهیم بیرون بیاییم اما آمده اند و دست خود را بر روی سر ما گذاشته و ما را به پایین هُل می دهند.
وی بار دیگر در واکنش به انتقادهایی که به دولتش وارد است، اظهارداشت: س دیگری احتکار کرده، فرد دیگری بازار ارز را برهم زده و یک نفر دیگر تحریم کرده اما عده ای همه تقصیرها را بر گردن قانون هدفمندی یارانه ها می اندازند.تاریخ ارسال: 1392/02/01 ساعت 16:41 | نویسنده: پارسه | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد