X
تبلیغات
زولا

مرکز آموزش و خدمات مهندسی کامپیوتر پارسه Computer Center

آموزشی و اطاع رسانی

واردات محصولات سامسونگ ممنوع شود

واردات محصولات سامسونگ ممنوع شود

به گزارش”بوتیا”، چند روز پیش شرکت سامسونگ در ایمیلی به کاربران دستگاه‌های تلفن همراه این شرکت اعلام کرد که تا ۲۲ می ۲۰۱۳ فرصت دارند که از خدمات برنامه های کاربردی سامسونگ استفاده کنند و پس از آن این خدمات برای کاربران ایرانی غیرقابل استفاده می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که سامسونگ بر اثر [...]
به گزارش”بوتیا”، چند روز پیش شرکت سامسونگ در ایمیلی به کاربران دستگاه‌های تلفن همراه این شرکت اعلام کرد که تا ۲۲ می ۲۰۱۳ فرصت دارند که از خدمات برنامه های کاربردی سامسونگ استفاده کنند و پس از آن این خدمات برای کاربران ایرانی غیرقابل استفاده می‌شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که سامسونگ بر اثر فشار تحریم‌های غرب تحت تاثیر قرار گرفته و تصمیم دارد از ارائه این خدمات در راستای تحریم‌ها به ایرانیان خودداری کند.
رئیس کمیته واردات اتاق ایران در درباره تصمیم شرکت سامسونگ در محدودیت ارائه خدمات نرم‌افزاری،گفت: شرکت نماینده خدمات پس از فروش شرکت سام سرویس است و این شرکت متعهد است درباره فروش خدمات پس از فروش هماهنگی‌های لازم را انجام دهد
مجیدرضا حریری افزود: گفته می شود شرکت سامسونگ براساس اشکالات تکنیکال قادر به ارایه خدمات نرم افزاری به خریداران ایرانی نخواهد بود .
حریری عنوان کرد: بوی محدودیت از چنین رفتاری می آید و کالاهای دیگری از برندهای دیگر نیز بوده اند که خدمات خود را با محدودیت مواجه کرده اند و متاسفانه اقدامی هم برای این رفع محدودیت ها صورت نگرفته است .
رییس کمیته واردات اتاق ایران خاطرنشان کرد: بسیاری از کمپانی های نیز تحت تاثیر تحریم حتی فروش کالا به ایران را متوقف کرده اند و به نظر می‌رسد تنها راهکار این است که شرکت ها و نمایندگی های فروش سامسونگ در صورت عدم ارایه خدمات پس از فروش توسط این شرکت همانند آنچه که در سراسر جهان ارایه می‌شود، از واردات خودداری شود .
متن کامل ایمیل ارسالی سامسونگ به کاربران به شرح زیر می‌باشد؛
اطلاعیه عمومی
کاربر محترم
بدینوسیله به آگاهی می رساند که از تاریخ {۲۲ می، ۲۰۱۳} خدمات برنامه های کاربردی سامسونگ به جهت برخی موانع حقوقی موقتاً متوقف خواهد شد.
پیشنهاد می گردد تا پیش از تاریخ مذکور برنامه های کاربردی گوشی سامسونگ خود را بروزرسانی نمایید، در غیر اینصورت پس از آن تاریخ، بروزرسانی برنامه ها امکان پذیر نخواهد بود.
این اطلاعیه، به موجب ماده ۲ -۱۰ شرایط استفاده از برنامه های کاربردی سامسونگ برای خریداران و ماده ۲-۲۳ شرایط و ضوابط خدمات سامسونگ، یک اخطاریه قبلی در خصوص توقف خدمات برنامه های کاربردی تلقی می گردد.
پوزش ما را از بابت وضع پیش آمده بپذیرید.
تاریخ ارسال: 1392/02/09 ساعت 11:38 | نویسنده: پارسه | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد